Coraz więcej słyszy się o niechcianych skutkach pracy siedzącej. Na szczęście, producenci mebli biurowych, wciąż podsuwają nam nowe rozwiązania. Jednym z nich jest biurko stojące elektryczne, którego zadaniem jest zminimalizowanie dolegliwości takich jak bóle kręgosłupa, migreny czy bóle stawów. Komfort pracowników to bardzo ważna rzecz, która wpływa na jakość wykonywanych obowiązków. Właśnie dlatego, projektując biuro powinniśmy brać pod uwagę każde z ergonomicznych rozwiązań. Jak biurko elektryczne może poprawić samopoczucie osób pracujących w naszej firmie?

Biurko stojące elektryczne – jakie posiada funkcjonalności?

Biurko stojące elektryczne to stosunkowo nowy wynalazek. Wiele osób, wciąż podchodzi do niego z dużą dozą niepewności. Jest to jednak bardzo ciekawe rozwiązanie, którego nie powinniśmy ignorować. Siedzący tryb pracy, potrafi dać w kość dosłownie i w przenośni, dlatego warto temu zapobiegać. Jedną z najważniejszych funkcji biurka stojącego, jest możliwość regulacji wysokości. Dzięki temu, osoba korzystająca z tego mebla, może samodzielnie decydować o tym, czy w danym momencie chce siedzieć czy może jednak stać. Biurko stojące w pewnym sensie zmusza nas do ruchu, o którym bardzo często sami zapominamy. Ponad to, w sytuacji zmiany pracownika, nie musimy martwić się koniecznością wymiany biurka.

Regulowane biurko elektryczne – gdzie możesz je kupić?

Zakupu regulowanego biurka elektrycznego, warto dokonać ze sprawdzonego źródła. Najlepiej korzystać z usług doświadczonych projektantów biur, którzy w swojej ofercie posiadają produkty najwyższej jakości. Biurko elektryczne powinno być przede wszystkim wytrzymałe. Dzięki temu, posłuży nam o wiele dłużej, a praca na nim będzie samą przyjemnością. Taki produkt możemy znaleźć na przykład tutaj https://noblestudio.pl/sklep/biurka/biurko-elektryczne-move/. Poza regulacją wysokości, posiada również możliwość złożenia na pół, co jest dużym ułatwieniem jeśli potrzebujemy stworzyć więcej przestrzeni w pomieszczeniu, bez konieczności wynoszenia mebla na zewnątrz. Jak widać biurko z regulacja wysokości, to same plusy. Warto interesować się ergonomicznymi produktami, ponieważ mogą znacznie przyczynić się do poprawy osiągnięć firmy. Według przeprowadzonych badań, odpowiednio przystosowana przestrzeń biurowa, może zwiększyć komfort pracowników nawet o 33%. Naszym zdaniem, warto. Biurka elektryczne w zależności od modelu mogą posiadać więcej lub mniej ciekawych rozwiązań, dlatego opłaca się śledzić temat na bieżąco.